אבחון ייעוץ והכוונה ככלי תומך החלטה

אבחון פסיכו-דיאגנוסטי מסייע בתהליכי מיון והשמת עובדים ובכל הקשור לצמתים בחיים, בהם אנו נדרשים לקבל החלטות חשובות, לעשות בחירות משמעותיות, סיטואציות מכריעות בחירת כיוון ועוד.האבחוניים נערכים באמצאות שישה תחומים: אסטרולוגיה,נומרולוגיה, כירולוגיה,קלפי טארוט, בחירת שמות  רזי האותיות


פסיכו-דיאגנוסטי: אבחון (דיאגנוזה) לועזית: diagnosis תהליך בו נקבע אופי האדם במטרה להעריך את פרופיל מבנה אישיותו.

פסיכו- פסיכולוגי לועזית: Psychology פסיכו-דיאגנוסטי (אבחון כוללני מעמיק ומקיף ביותר אשר בוחן סימנים ותסמינים אישיותיים) וזאת על פי זוויות אישיותיות שבוחנות את ההפרעות  והקשיים הישרדותי ים. החוזקות והחולשות ואת ההשלכות הישירות  של זוויות אישיותיות ותחומי חיים שונים כגון: לימודים,  קריירה, זוגיות, ילדים, עבודה ועוד.האבחון הפסיכו-דיאגנוסטי מבוסס על פי מודל" קוד הספיראלה"; מייסדת ומפתחת המודל מזל אהרוני. 

אבחון נפש האדם בעזרת מפת האדם הנומרולוגית "בשיטת המגן דוד".
אבחון ייעוץ והכוונה פסיכו-דיאגנוסטי משולב על פי מפת האדם האסטרו-נומרולוגית "בשיטת המגן דוד" השיטה חושפת את הכישורים המולדים ואת יכולת המימוש שלהם.

מטרת הבדיקה: אבחון מאפיינים אישיותיים המסתמכים על כלי אבחון זה ובבדיקה זו בודקים את הפרופיל האישיותי של הנבדק ובכך  מציגים לנבדקתובנות והבנות רחבות. לך אל הנמלה עצל , ראה דרכיה ושב בצל.

מפה האדם האסטרולוגית מראה את תפיסת החיים ואפשרויות הגדילה, המימוש יכולת הביטוי והעצמיות. מפת הלידה מורכבת מיסודות, מספרים, כוכבים ומזלות. בכל מפה  קיימים כמה מספרים דומיננטיים אשר מאפיינים מזלות אסטרולוגיים והם מהווים בסיס עיקרי לאישיות האדם. הבנת שילובם מאפשרת את הבסיס להבנה עצמית. בתהליך ניתוח המפה מפרטים ומנתחים את המספרים והמזלות הדומיננטיים ואת רמת חשיבותם לפי סדר סכמאתי ומובנה.
בוחנים את שאיפותיו של האדם, כישוריו המקצועיים והאופייניים, יכולותיו הפיזיים, ואת רגשותיו הפנימיים, כולל הערכת אינטליגנציה ובדיקת כישורים ספציפיים כמו זיכרון, חשיבה לוגית יכולת מעשית, יצירתיות ועוד.  הבדיקה כוללת זוויות מובנות וברי-מדידה לצד רכיבים המתבססים על תהליכים רגשיים ופחות מודעים המנותחים על-פי ניסיון המאבחן.

משתמשים באבחון זה לצורך הבנת העצמי ולקבלת ייעוץ והכוונה כמו חווַת דעת בראייה פסיכולוגית והוליסטית להחלטות מורכבות בתחומים חשובים בחיים, וכבסיס לקביעת סוגי הפניות להכוונה וטיפול מומלץ ולצורך קבלת החלטות בנושא זוגיות, ילדים, בחירת והחלפה שמות, מסלולי לימוד ומקצוע,
קריירה עסקים ועוד.

לדוגמה:
תאריך הלידה מראה על עולם הרגשות והבסיס הנפשי ועל התגובות אתת הכרתיות.
על פי היסודות והמאפיינים ניתן לזהות האם ישנה פתיחות רגשית והרגשות משוחררים, אופטימיים ויש התלהבות. או הרגשות פגיעים מופנמים וסגורים? האם קיימת נטייה להגזים ולהתמכר לדברים ולהתפזר? או ישנם מאפיינים של הסתפקות במועט, סדר ארגון ומשמעת? האם באופי האדם ישנה דינאמיות וצורך בלמידה בהרחבת האופקים? בלימוד, ברצון להיות בתנועה ובנסיעות? או בקיבעון מחשבתי, התמדה וקביעות? האם ישנה סקרנות בחיפוש פילוסופיות ואמונות אחר תשובות לשאלות פילוסופיות אשר נותנות הרגשת ביטחון? או קיים חיפוש אחר תכנים נורמטיביים שגרתיים ומוכרים? ציניות דעתנות עיקשת וחוסר טקט וחוסר רגישות לרגשות של אחרים? או שהרגשות פגיעים מודחקים מופנמים וסגורים?

מה גורם לאדם למצוא עניין בחייו? בעזרת מה הוא מוצא את הסיפוק בחייו האישיים, המשפחתיים, הזוגיים, החברתיים והמקצועיים? בעבודת שירות במוסדות? או בעבודה הדורשת הקרבה מסוימת? מה דרוש לבריאות הפיזית הרגשית הנפשית של האדם? יש צורך בתקופות בידוד, התבודדות ושקט? או מעורבות חברתית דינאמיות ופעלתנות?

 

ההיבטים מצביעים על היכולת להפיק את האפשרויות הגלומות במספרים ובמזלות.

שם פרטי ושם המשפחה מייצגים: את הכישורים האישיים ואת היכולת המקצועית והעסקית, האם יש לאדם חוש מסחרי מפותח ויכולת דיבור אשר יאפשרו הכנסה גבוהה? או חוסר יכולת מסחרית וחוסר תקשורתית ושכנוע ?

אותיות ה- א-ה-ו-י  בשם המלא משקפים את האינטלקט, השאיפות, המחשבות והתקשורתית

הזוויות במפה מצביעים על היכולת להפיק את האפשרויות הגלומות במספרים ובמזלות. ההיבטים מראים:האם ישנו איזון הצטרפות והרמוניה? או קונפליקט התנגדות ודיס הרמוניה? 

לדוגמה:
ההיבט והקשר בין מספר 5-מרקורי-תאומים ומספר 9- מאדים- טלה מראה על:

שילוב הרמוני בין השניים ובכך יוצרים תקשורת נעימה, כשרון יצירתי. כשרון בתחומי התקשורת. אהבת נוחיות. אהבת חברה. רוח צעירה אומץ ודינאמיות, מוח מהיר אך לרב מתוח. נטייה להפרזה בעבודה מנטאלית ולעתים משברים הנגרמים על ידי עבודה קשה, חוסר סיפוק שעמום וחוסר עניין.

דוגמאות נוספות:
ההיבט מספרי  3 ו- 5 קשת ותאומים יכול להפריע לביטוי מזל תאומים מספר 5 ויראה גם על: ליקוי בשיפוט. התרחבות יתר. חוסר ריכוז. נטייה לחוסר זהירות ושכחה בעיקר בדברים קטנים. אופטימיזם. רצון ללמד ולחנך.

 

8 ,4 – גדי ובתולה  מראים על הקשיים והלימוד דרך התמודדות.

קשורים ליסודות האדמה. קיים דחף לתשומת לב לפרטים ולהראות יכולת תפקוד מעשית הנובע מביקורת וחוסר הערכה עצמי. הקשר בניהם מראה על צורת תפיסה שמרנית וקיים פחד מלקיחת סיכונים ומהתנסויות בדברים חדשים.


כל אדם מתפתח על פי רמת צרכיו, התעניינותו, השקעתו רצינותו והתמסרותו.

אבחון  זה משמש לבדיקת מאפייני אישיות. הוא בנוי על עקרון הבנת התנהגות ונפש האדם. ההשלחה, ומנגנון נפשי המאפשר מתן משמעות לתפיסות ולחוויות גם בתנאי אי-ודאות. אופן התגובה במצבים אלו נגזר מהעולם המודע והלא מודע של המאובחן, ועל-ידי כך חושף קונפליקטים פנימיים מרכזיים, מוטיבציות, מבנה רגשי, סגנון קוגניטיבי, איכות וסוג יחסים בינאישיים, וכן גורמים נוספים רבים. האבחון מורכב ממפה אסטרולוגית וממפה נומרולוגית לכל מפה ישנם צרכים רגשיים ויכולת לזהות התנהגויות שונות.

כל המידע שנאסף במהלך האבחון נשמר בסודיות.


האבחון כולל: 

  • שיחה וחוות דעת אישית:
  •  אבחון מאפייני אישיות מולדים
  • יכולות רגשיות ותפיסתיות(קוגניטיביות)מולדות.
  • השפעת הסביבה על ביטוי היכולות המולדות.
  • המלצות  בתחומים נדרשים ורלוונטיים.

    מקום האבחון- נערך בקליניקה הפרטית בכרמיאל.
    לפרטים נוספים ולתיאום פגישה אישית: צרו קשר כאן... 
בנימה אישית | אודות מזל | מאמרים| הורוסקופ | טפסים וסילבוס | גלריית תמונות | מאגרי מידע | תוכנת נומרולוגיה | רשימת תפוצה | קורסים והשתלמויות | הרצאות וסדנאות | סופר ויז'ין אסטרולוגיה | נומרולוגיה כירולוגיה | קלפי טארוט בחירת שמות רזי האותיות | הורוסקופ שבועי |
הורוסקופ יומי | הנחיית קבוצות ופרזנטציה  | הנחיית קבוצות טיפוליות אבחון מפות לידה אימון טיפולי זוגי  ייעוץ והכוונה צור קשר
  

      
         לבחירתכם מרכזי לימוד באזורים בהם אני מרצה ומלמדת בארץ ובחו"ל; 
תל אביב * חיפה * כרמיאל * יישובי משגב  * כפר ורדים * חצור הגלילית  *ברוקלין, ארה"ב * טורונטו, קנדה    

© החומר המובא באתר זה הינו קניינה הרוחני של מזל אהרוני מ- 1995 וכל הזכויות באתר שמורות.
אין להעתיק, לשכפל להפיץ או לעשות שימוש מסחרי בתוכן האתר ללא אישור בכתב.

Powered by Artvision | Truppo Websites